Razredni uradci

Školska godina 2014./2015.

HRVATSKA KULTURNA BAŠTINA

Učenici 1. razreda: Karlo Ambrinac, Mihael Hruškar, Dora Jakšić, Antonela Orgony, Luka Perković i Pavo Živković, sudjelovali su na 20. likovno-literarnom natječaju „Hrvatska kulturna baština“ OŠ kneza Branimira, Donji Muć. Svi su dobili zahvalnice, a rad učenika Luke Perkovića Darivanje licitarskog srca odabran je za izložbu.

Antonela Orgony - Poklade u našem selu

Dora Jakšić - Položaji

Karlo Ambrinac - Umivanje u cvijeću na Cvjetnicu

Mihael Hruškar - Maškare su i ludi su dani

Pavo Živković - Darivanje licitarskog srca

Luka Perković - Darivanje licitarskog srca

Zajednička fotografija

USKRS U NAŠOJ UČIONICI

Ovo su naši prvi proljetni praznici. Jedva čekamo Uskrs da vidimo što će nam zeko donijeti i hoće li košara biti puna kao ova.

MASKENBAL

Malim Crvenkapicama dosadilo je živjeti u bajci u velikoj šumi pa su malo odšetale i do naše škole. Svojim nastupom oduševile su sve okupljene.

KORIZMA I PROLJEĆE

Naučili smo da je vrijeme Korizme vrijeme odricanja i pomaganja. Ovi križevi su dokaz da ćemo sve ovo vrijeme, više nego inače, pomagati onima kojima je to zaista potrebno.

Školska godina 2013./2014.

Svi sveti