Put u Osijek

Autor: Sanja Kasač, 5. 12. 2012.

Dana 23. studenog 2012. g. učenici petog i šestog razreda uputili su se u kino u Osijek. Zbog kina smo imali skraćenu nastavu. Iz školskog dvorišta smo krenuli oko 11 h, do Osijeka nam je trebalo sat i pol vremena.

Na putu smo se zabavljali slušajući glazbu i igrajući igrice na mobitelima. Stigli smo pred trgovački centar Avenue Mall u kojem se nalazi kino. Kada smo ušli u trgovački centar ljudi su nas čudno gledali, ali to me nije ni malo brinulo.

Napokon, nakon silnog hodanja stigli smo pred kino, odnosno Cinestar. U predvorju kina svatko si je mogao kupiti nešto za pojesti i popiti. Film je započeo. Ime filma je Ljudi u crnom 3. Film govori o tome kako dva agenta sprječavaju vlast vanzemaljaca nad Zemljom. Međutim jedan se agent izgubi u vremenu. Drugi agent pomoću vremeplova ga pronađe i njih dvojica zajedno započnu iznova. Cilj im je bio ubiti Zvijer. On je bio glavni među vanzemaljcima. Agenti su Zvijer ubili na dan lansiranja rakete Apolo u Svemir.

Film je završio sretno. Nakon filma otišli smo u Mc Donald's da jedemo.U Mc Donald's-u smo se zadržali oko pola sata.

Na putu kući smo previše brbljali pa nas je vozač opominjao. Kući smo stigli u 17:30. Meni osobno najzanimljiviji su bili put i film.

Šimun Ištaković, 6.b