Školski medni dan

Autor: Sanja Kasač, 13. 12. 2018.

Ove godine naša škola je sudjelovala u Programu “Školski medni dan i promocija školskih pčelinjaka” koji se obilježava na dan Sv. Ambrozija zaštitnika pčela i pčelara 7. prosinca 2018.godine .

Školski medni dan obilježili su prvašići naše škole kojima je podijeljen med domaćih proizvođača zapakiran u "nacionalnu staklenku za med”. Uz med učenici su dobili i edukativnu slikovnicu  “Pčelica Jelica i medo Edo” te promotivni letak Med hrvatskih pčelinjaka.

Učiteljice su održale edukativne radionice za prvašiće s ciljem podizanja razine znanja o važnosti zdrave prehrane i nutritivnim vrijednostima meda.