Izvanučionička nastava učenika četvrtog razreda

Autor: Ivan Benković, 16. 10. 2018.

Nastavu PiD-a i TZK  imali smo u prirodi.

Nakon velikog odmora smo se uputili prema seoskom nogometnom igralištu.

Uz šetnju, radosno druženje i puno smijeha toga toplog jesenskog dana, ponovili smo i utvrdili gradivo o prirodi, suodnosu žive i nežive prirode i životnim uvjetima. Toplo jesensko sunce nas je grijalo, drveće pozdravljalo šarenilom svojih listova, grane su nas pozivale na penjanje, zemljani puteljci nas mamili na trčanje, a kanali na preskakivanje.

Na „utvaju“ smo vidjeli i domaće životinje - svinje, ovce i goveda. Usput smo porazgovarali s bivšim učenikom naše škole, Đurom, koji je došao napojiti goveda. Na nogometnom igralištu sreli smo i našeg trenera...

Fotografije možete pogledati u našoj fotogaleriji.

(Sandra Pavić, razredna učiteljica)