Školsko športsko natjecanje 2012./2013.

Autor: Sanja Kasač, 5. 6. 2013.

Tog vremenski dosta promjenjivog petka, (31. 5. 2013. godine) u našoj školi je održano  školsko sportsko natjecanje u dvije kategorije: graničar (djevojčice) i nogomet (dječaci).

Nakon razigravanja, finale graničara igrale su djevojčice 6.a. i 8.b. razreda, a završilo je u korist učenica 8.b. razreda. Finale nogometa igrali su dječaci 6.a. i dječaci 8.b. razreda. Kako kod djevojčica tako i kod dječaka, u finalnoj utakmici iskustvo i razlika u godinama presudili su u korist dječaka 8.b. razreda. Pobjednici finala u obje konkurencije nagrađeni su majicama sa prigodnim natpisom. Oba natjecanja uveličana su dolaskom nekih nastavnika koji su  navijanjem podržali učenike na putu ostvarivanja što boljeg rezultata. Glavni suci su bili učiteljice Sanja Kasač i Mihaela Adžić  te učitelj Antun Perak.