Svjetski dan zaštite okoliša

Autor: Ivan Benković, 15. 6. 2021.

Povodom Svjetskog dana zaštite okoliša koji se obilježava 5. lipnja, učenici šestog razreda naše škole odlučili su zasukati rukave i očistiti okoliš naše škole.
Čišćenjem školskog dvorišta, betonskog igrališta preko puta škole i obližnjeg parka Dubrava, učenici su svojim primjerom pokazali kako se čuva naš planet i kako se zajedničkim snagama brzo dolazi do rezultata - pune dvije vreće različitog otpada koji je nebrigom ljudi završio posvuda.

Poruka koju su željeli poslati je sljedeća: Čuvajmo našu prirodu da i ona čuva nas!

Marina Tomas, prof.