NABAVKA UDŽBENIKA I DRUGIH OBRAZOVNIH MATERIJALA ZA 2019./2020.

Autor: Sanja Kasač, 9. 7. 2019.

Poštovani roditelji,

udžbenički kompleti za učenike svih razreda u šk. god. 2019/20. osigurani su na način da je:

1. Odlukom Vlade RH iz Državnog proračuna predviđeno financiranje udžbenika za sve nastavne predmete. Škola će izvršiti nabavu te će ih učenici preuzeti na početku nastavnog dijela školske godine (predvidivo 9. rujna).

2. Općinsko vijeće donijelo Odluku o financiranju drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke zadataka, likovne mape, radni materijali...), a na način pojašnjen na stranicama Općine i u Dopisu Općine školi. Popise navedenih dopunskih nastavnih sredstava u e-obliku možete preuzeti na stranicama škole (klikom na "OPŠIRNIJE") ili tiskane (isprintane) u tajništvu škole radnim danom od 8:30 do 12:00 sati.

Napomena: Učenici s Kladavca u potpunosti ostvaruju ista prava u nabavci drugih obrazovnih materijala (susretljivošću Općine Ivankovo), bez obzira što pripadaju Općini Babina Greda.

S poštovanjem,

Ravnatelj škole: