Natjecanje naših učenika na Memorijalu 12 redarstvenika

Autor: Ivan Benković, 3. 5. 2018.

U sklopu obilježavanja 27. obljetnice mučkog stradavanja dvanaestorice hrvatskih redarstvenika u Borovu, nedaleko od Vukovara, osim svečane komemoracije ispred spomenika ubijenim policajcima i svete mise na dan njihova stradavanja, predviđen je i niz popratnih manifestacija, sportskih natjecanja, koje različiti sportski klubovi već tradicionalno organiziraju u znak sjećanja na dvanaest ubijenih hrvatskih redarstvenika. Na Memorijalu u Vinkovcima (2. 5. 2018.) su u sportskom dijelu nastupili i učenici naše škole (fotogalerija), a učenik Antonio Butorac je osvojio 5. mjesto u svojoj kategoriji. Čestitke!