Obavijest Crvenog križa o prikupljanju zahtjeva humanitarne pomoći pod nazivom "Školska oprema za Slavoniju i Pounje"

Autor: Katarina Raguž, 8. 9. 2021.

Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci jedan je od provedbenih partnera EU-projekta „ŠKOLSKA OPREMA ZA SLAVONIJU I POUNJE“ i ovim putem poziva korisnike koji imaju pravo da predaju zahtjev za humanitarnu pomoć u vidu školske opreme.

Projekt je financiran putem Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. Nositelj projekta je Gradsko društvo Crvenog križa Slavonski Brod, a Gradsko društvo Crvenog križa Vinkovci je jedan od provedbenih partnera.

Korisnici koji ostvaruju pravo na školsku opremu iz ovog projekta su djeca koja će u školskoj godini 2021./2022. pohađati 1. - 8. razred osnovnih škola na području djelovanja Gradskog društva Crvenog križa Vinkovci.

Za djecu koja ispunjavaju navedene kriterije i koja će u školskoj godini
2021./2022. pohađati 1. – 8. razred osnovne škole dostave popunjene i potpisane obrasce:

• Zahtjev za humanitarnu pomoć
  • Izjava o zajedničkom kućanstvu
  • Anketni upitnik (za svako dijete pojedinačno)
  • Privola o zaštiti osobnih podataka

Svi navedeni dokumenti nalaze se u prilogu ove objave

Priloženi dokumenti: