Obavijest o početku nastave - prvi dan!

Autor: Katarina Raguž, 1. 9. 2021.

Poštovani učenici i roditelji/skrbnici!

1. Nastava za sve učenike počinje 6. rujna 2021. (ponedjeljak) i to po sljedećem rasporedu:

• za učenike u PŠ Prkovci (2. – 4.) te učenike viših razreda (5. – 8.) u Retkovcima, nastava počinje od 7:45h, a završava u 10:10h
  • učenicima nižih razreda u Retkovcima (2. – 4.) nastava počinje od 11:15h, a završava u 13:40h
  • za učenike 1. razreda u Retkovcima nastava počinje u školskom dvorištu od 12:05h, a završava u 13:45h
  • za učenike 1. razreda u Prkovcima, nastava počinje u 10:20, a završava u 12:00h.

(RAZREDNICI SVIH PRVIH RAZREDA održavaju samo prva dva sata svoje smjene, te dogovaraju s roditeljima termin kada trebaju doći po učenike).

2. Autobus je za učenike osiguran u oba smjera (autobus s Kladavca kreće u 7.10 sati, odvoz učenika je odmah iza trećeg sata, u 10.15 sati (autobus kreće iz Retkovaca!)

3. Prvoga dana škole, učenici uz preobuku, trebaju ponijeti sa sobom PRAZNE TORBE i olovke za pisanje, jer će uz raspored sati preuzeti udžbenike i potpisati Izjavu o preuzimanju (udžbenici su školska imovina),

4. Izjavu o preuzimanju će na RODITELJSKIM SASTANCIMA potpisati i roditelji (roditelji/skrbnici prvašića Izjavu potpisuju odmah u ponedjeljak)

5. Učenici iz Retkovaca će izmjenjivati smjene. Prijevozi su osigurani sredstvima Osnivača – VSŽ. U Prkovcima su učenici stalno jutarnja smjena.

6. Učenici viših razreda dolaze s maskama u školu.

7. Raspored zvonjenja (A i B tjedan) je na stranici škole, kao i raspored prijevoza u "A tjednu" - prvom tjednu nastave.

8. Sve ostale detalje vezano uz početak nove školske godine, čut ćete od razrednika učenika.

Svako dobro vam želim na početku i kroz cijelu školsku 2021./2022. godinu!

Ravnateljica: Zdenka Škrlec, prof.