Veselice osmaša

Autor: Ivan Benković, 19. 6. 2021.

I ove smo se školske godine oprostili s našim osmašima. Godina je, unatoč pandemiji, bila ispunjena učenjem, druženjem, smijehom... i kao takvu priveli smo ju kraju.

Ovo je doista generacija koja zaslužuje sve pohvale: radišni, komunikativni, odmjereni u šalama s učiteljima, ali i među učenicima, spremni na suradnju i uvijek nasmijani. Doista, svi su učitelji potvrdili kako je rad s njima bio užitak, a posebna čast bila je zvati se njihovim razrednicima!
Kako je rekla učiteljica Milka Križanac, ova generacija ima nekoliko Nikola Tesla, a mi vam, velika djeco, od srca želimo toliko uspjeha u učenju, radu i životu!!!

učiteljica: Helena Božić