Obavijest o online nastavi

Autor: Sanja Kasač, 15. 3. 2020.

Prema naputku Ministarstva znanosti i obrazovanja naša škola organizirat će online nastavu. Trenutno su u izradi virtualne učionice.

Virtualne učionice koriste Yammer društvenu mrežu, koja je jedan od Office 365 alata.

Učenici se u Yammer OBAVEZNO prijavljuju putem Office 365 sustava jer u suprotnom može doći do problema.

priloženim uputama detaljno je objašnjen postupak prijave u Yammer mrežu, molim da ga se strogo pridržavate.

Može doći do problema zbog preopterećenosti sustava, na što naša škola ne može utjecati.

Ako dođe do problema kod prijave, od ponedjeljka se  možete javiti razredniku ili učiteljici informatike.

Priloženi dokumenti:
Upute_za_ucenike_za_koristenje_Yammera.pdf (1.18 MB)