Obilježili smo Dan pada grada Vukovara

Autor: Ivan Benković, 2. 12. 2019.

Dana 18. 11. 2019. u našoj su školi učenici i učitelji obilježili Dan pada grada Vukovara. Prvo je učitelj povijesti Filip Šarić pozdravio sve prisutne te uvodnom riječju približio događaje u Vukovaru na današnji dan prije 28 godina. Događaj su obilježili i učenici čitanjem prigodnih recitacija i tekstova naših književnika te prigodno uređenim panoima. Zatim smo se svi zaputili pred školu zapaliti lampione koje su donijeli naši učenici i učitelji te time još jednom odali počast žrtvama.

(učiteljica: Helena Božić)