Posjet prometnog policajca

Autor: Ivan Benković, 15. 10. 2019.

3. listopada prvašići su u školskom dvorištu nestrpljivo očekivali gosta.

Došao je u policijskom automobilu. Nisu se uplašili jer su znali da u posjet dolazi prometni policajac.

Svake godine prometni policajac posjeti najmlađe učenike jer su oni polaskom u školu postali i novi sudionici u prometu.

Policajac je malenima dozvolio da pregledaju policijski automobil, a onda se zajedno s njima uputio u učionicu gdje je govorio o sigurnosti i pravilima ponašanja kojih se trebaju pridržavati svi sudionici u prometu, posebice pješaci i biciklisti.

Na odlasku je prvašićima poklonio reflektirajuće kabanice koje će ih štititi od kiše i čuvati u prometu.

Fotografije možete pogledati klikom na opširnije.

Sandra Pavić, učiteljica