EASTER EGG HUNT!

Autor: Ivan Benković, 25. 4. 2019.

Sunčana srijeda Velikog tjedna, bila je idealna za Easter egg hunt, tj. lov na jaja u dvorištu naše škole. Učiteljica engleskog jezika ih je skrila, a učenici petog razreda tražili. Da ne bi sve bilo tako lako, učenici su jaja tražili u parovima, nogu vezanih gumicom koja nije smjela puknuti! Puno smijeha, zabave i čokoladnih jaja je bilo u našem školskom dvorištu. Najs(p)retnije u potrazi su bile Lana i Nina, a nakon pobjede uslijedila je i degustacija. Fotografije možete pogledati u galeriji.
                                                                                    (Marina Kolar, prof.)