Katehetska nedjelja

Autor: Ivan Benković, 25. 9. 2018.

Sveta misa sa zazivom Duha Svetoga za početak nove školske godine slavila se 23. rujna 2018. u župnoj crkvi Preslavno ime Marijino u Retkovcima.
Prvašići su donijeli školske torbe na blagoslov, a misno slavlje predvodio je župnik Ivan Begović. Ondje se našla i zalutala župnikova torba, koja je najviše razveselila djecu jer je bila puna čokolada.
Djeca su aktivno sudjelovala na misnom slavlju (pjevači, čitači, prinos darova...).
Nakon mise uslijedilo je kratko druženje pod sjenicom u župnom dvorištu uz sokove i kekse.

(vjeroučiteljica: Zdravka Raguž)