Maskenbal u našoj školi

Autor: Ivan Benković, 13. 2. 2018.

Maskenbal u matičnoj školi održan je u četvrtak, 8. veljače 2018.g. Učitelji, roditelji i ostali gosti imali su priliku uživati gledajući kreativne i zanimljive izvedbe naših učenika. Program se sastojao od zajedničkog nastupa učenika razredne nastave te pojedinačnih nastupa razreda predmetne nastave. Prema procjeni žirija, najbolje maskirani razred uz najkreativniju izvedbu bio je 7.b koji je zasluženo osvojio ulaznice za bazene Lenije u Vinkovcima...

I učenici su imali priliku glasovati za najbolje maskiranog učenika – Petra Zetovića i omogućiti mu osvajanje obiteljske ulaznice za bazene, a ni drugoplasirani i trećeplasirani učenik nije ostao bez utješne nagrade. Učenici, učitelji i ostali gosti uživali su u programu uz glazbu, ples i sportske natjecateljske aktivnosti pripremljene za učenike.

U područnoj školi Prkovci maskenbal je održan 9. veljače 2018.g. Program je prošao u vrlo ugodnoj atmosferi uz zajedničke pjevačke i plesne nastupe, te natjecateljske aktivnosti. Žiri nije imao nimalo lak zadatak pri odabiru dviju najdojmljivijih učeničkih maski. Nakon proglašenja pobjednika maskenbala nastavljeno je ugodno druženje uz glazbu i ples. Kako je sve skupa izgledalo, možete pogledati u našoj fotogaleriji.

(Josipa Koprtla, pedagoginja)