Škola u prirodi - Selce

Autor: Sanja Kasač, 22. 6. 2015.

Od 12. do  15. lipnja 2015. godine učenici 3. i 4. razreda u pratnji svojih učitelja i učiteljica boravili su u Selcu u sklopu škole u prirodi.

Vrijeme smo provodili u druženju, zajedničkim aktivnostima i izletima.

Posjetili smo muzej grada Senja i tvrđavu Nehaj koju su uskoci koristili kao mjesto s kojeg su branili grad Senj od Turaka i Mletaka. Upoznali smo razne životinjske vrste prilikom posjeta akvariju u Crikvenici. Posebno nas je razveselila  vožnja brodom na otok Krk gdje smo posjetili  mjesto Vrbnik.

Svaki slobodan trenutak koristili smo za mnogobrojne aktivnosti i zabavu. Natjecali smo se u plivanju, vaterpolu i plesu.

U Retkovce smo se vratili umorni, ali nadasve sretni jer smo se družili, stekli nove prijatelje i nova iskustva kojih ćemo se još dugo sjećati.

Fotografije možete pogledati u foto-galeriji.